tablice reklamowe
Obecnie Poznań Outdoor to siatka ponad 130 nośników reklamowych o wymiarach 18x6, 12x5, 12x4, 6x3, oraz 5,04x2,38. Jako lokalny lider posiadamy w swojej ofercie blisko 40 megaboardów, zarówno frontlightów jak i backlihgtów.
Staranny dobór lokalizacji gwarantuje usytuowanie nośnika w miejscu o dużym natężeniu ruchu, gwarantującym wielokrotne i skuteczne dotarcie do adresata reklamy.
Poznań Outdoor to firma reklamowa z ponad 10 letnim doświadczeniem, która działalność reklamową zapoczątkowała jako Malta Ski.
W trosce o Państwa komfort oferta dostępnych lokalizacji jest na bieżąco aktualizowana i prezentowana w formie odpowiedzi na zapytania ofertowe. Dla stałych klientów - preferencje w dokonywaniu rezerwacji oraz system udogodnień.
Będzie nam niezmiernie miło jeśli obdarzą nas Państwo swoim zaufaniem i powierzą przeprowadzenie kampanii reklamowej Państwa firmy.
Tablice reklamowe czyli tak zwane billboardy lub megaboardy to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do potencjalnego klienta. Przyciągający uwagę rozmiar, kolory lub trafny tytuł to klucz do sukcesu w każdej reklamie. Reklama zewnętrzna powinna być odporna na warunki atmosferyczne, dlatego Poznań Outdoor wykonuje ją z najlepszych jakościowo materiałów. Chętnie podpowiadamy i doradzamy naszym Klientom, ale także jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i uwagi z ich strony. Projektujemy powierzchnie reklamowe tak, by w stu procentach odzwierciedlały daną firmę. Nośniki reklamowe w Poznań Outdoor to klucz do Twojego sukcesu.